Kapat

1. Sınıf Karne Görüşleri ( Sene Sonu / Dönem Arası)

İlkokul 1. sınıf öğrencileriniz için aşağıdaki karne görüşleri sizlere ilham verebilir. Kendi özgün görüşlerinizi yorum bölümüne ekleyip siz de diğer öğretmen arkadaşlara ilham verebilirsiniz.

……………….. İLKOKULU  1-E KARNE ÖĞRETMEN GÖRÜŞLERİ

 

SIRA  

ADI-SOYADI

GÖRÜŞLER
1 Okulun açılmasından bugüne kendindeki değişimi ve gelişmeyi görüyorsun. Başarının artarak devam edeceğini düşünüyorum. Okumak çok önemlidir.  Yazılmış olan kitaplar bizim içindir. Sorumluluklarını biliyorsun. İyi tatiller.
2 Kitap okumak seni daha güçlü yapacaktır. Okudukça bilgin artıyor. Çalışmak mutluluktur bilirsin. Çalışkan olmaya ihtiyacımız vardır.  Sabırlı olmak ve sorumluluklarımızı bilmek güçlü olduğumuzun işaretlerindendir. İyi tatiller.
3 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Akıl, güneşin olsun.
4 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sanat ise gücümüze güç  katar. İyi tatiller.
5 Planlı çalışmanı sürdüreceğine inancım tamdır. Sorumluluklarını biliyorsun. Başarmak senin için çok anlamlıdır. Çalışmak hedefimize ulaşmamızı sağlar.
6 Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun.  Daha fazla çalışarak ve okuyarak  başarın artacaktır. Spor , gücüne güç katacaktır.
7 Planlı ve düzenli çalışmak seni daha başarılı yapacaktır. Kitap okuyacağını bildiğini düşünüyorum.
8 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Bilgi bizim fikir sahibi olmamızı sağlayacaktır. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sorumluluklarımızı bilmek önce kendimize saygımızdandır. Sanatla ilgilenmek ise ayrı bir değerdir.
9 Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun.  Daha fazla çalışarak ve okuyarak  başarın artacaktır. Tatili iyi geçireceğini düşünüyorum.
10 Okumalıyız, çalışkan olmalıyız. Gücümüze güç  katmalıyız. Planlı çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Arkadaşlarına değer vermen, kendi değerini yükseltmektedir. Sanat,  güneşin olsun.
11 Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun.  İnanmak, başarmaktır.  Belirlediğin hedefe ulaşmak için gerekenleri yapacağına inanıyorum.
12 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sabırlı olmak ve sorumluluklarını bilmek seni başarılı yapıyor.
13 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç, aklına akıl katar. Arkadaşlarına saygın, sorumluluklarını bilmen başarılı bir öğrenci olmanı sağlıyor.
14 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak senin için çok önemlidir. Görev ve sorumluluklarını biliyorsun.  Spor , gücüne güç katacaktır.
15 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Sanatın insanı mutlu ettiğini biliyorsun. En iyi dostlarımızın başında kitap gelir. Okumaya devam edelim. Tatilimizi sanatla yaşayalım.
16 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Doğru bilgi de  hedefimize ulaştırır. Doğru hedef bizi mutlu eder. Sorumluluklarını biliyorsun.
17 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Görevlerini ve sorumluluklarını biliyor olman çok önemlidir.
18 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Doğru hedef ise bizi mutlu eder. Sorumluluklarını biliyorsun. Sağlıklı ve mutlu tatil geçirmeni dilerim.
19 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Sanatın ve sporun insanı mutlu ettiğini biliyorsun. En iyi dostlarımızın başında kitap gelir. Okumaya devam edelim.  Günümüzü mutlu yaşayalım. Akıl ve bilim ışığımız olsun.
20 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Tatilde kitap okuyalım. Gücümüze güç katalım.
21 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Tatilde oyunlar oynayalım. Kitap okuyalım. Sanat güneşimiz olsun.
22 Daha iyi çalışman gerektiğini biliyorsun. Kitap dostumuzdur. Çalışmak mutluluk getirir. Bilgili insanlar duygu ve düşüncesini daha iyi anlatırlar. Tatili iyi değerlendirelim.
23 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Oyun, sanat bizim için önemlidir. Gülmek daha da önemlidir.
24 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Spor aklımızı ve bedenimizi güçlendirir. Kitaplar en iyi dostlarımızdır. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur.
25 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur.  Sanat ve spor bize güç verir.
26 Planlı ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu biliyorsun. Kitap okumak aklımızı güçlendirir. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Başkalarına gösterdiğimiz saygının kendimizi de güçlendirdiğini biliyorsun.
27 Planlı ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu biliyorsun. Kitap okumak öncelikle düşünmemizi geliştirir. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Başkalarına gösterdiğimiz saygının kendimizi de güçlendirdiğini biliyorsun.
28 Planlı ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu biliyorsun. Kitap okumak aklımızı güçlendirir. Okudukça mutluluğumuz artar ve zenginleşiriz.
29 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Görev ve sorumluluklarını biliyorsun. Sanat, güneşin olsun.
30 Başarılı olmak için çabanı görüyorum. Çalışmaya devam etmelisin. Kitap okumanın önemli olduğunu biliyorsun. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Görev ve sorumluluklarımızı bilmek daha başarılı olmamızı sağlayacaktır.
31 Daha iyi çalışman gerektiğini biliyorsun. Kitap dostumuzdur. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Çalışmak mutluluk getirir. Düzenli  ve disiplinli olmanın bize neler kazandıracağını biliyorsun. Tatili iyi değerlendirelim.
32 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Akıl ve bilim bizim için yol göstericidir. Görev ve sorumluluklarını bilmen, disiplinli olman  hedefine ulaşmanı sağlayacaktır. Aklın, güneşin olsun.
33 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Disiplinli olmak başarılı olmamız içindir.
34 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Başkalarına verdiğimiz değerin, kendimize verdiğimiz değer olduğunu biliyoruz. Disiplinli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.
35 Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Disiplinli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.
36 Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Disiplinli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.  Sporlu ve sanatlı tatiller dilerim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu İçeriklere Baktınız mı?